Praca

DRUKARNIA & REKLAMA

Zadzwoń do nas: +48 607 553 353

Aktualne oferty pracy:

1. Stanowisko: specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej

Obowiązki:

- sprzedaż powierzchni reklamowych,

- przygotowanie umów oraz koordynacja ich realizacji,

- opieka po sprzedażowa nad klientami.

Wymagamy:

- minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny),

- wykształcenia średniego,

- posiadania prawa jazdy kat. B,

- umiejętności prowadzenia rozmów handlowych w kontaktach biznesowych,

- odpowiedzialności za powierzone obowiązki,

- dyspozycyjności.

Oferujemy:

- szkolenie wstępne przygotowujące do pracy,

- niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet, samochód służbowy),

- umowę o prace (stałe zatrudnienie),

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży).

2. Stanowisko: specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Obowiązki:

- sprzedaż produktów i usług reklamowych,
- opieka posprzedażowa nad klientami.

Wymagamy:

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie motywacyjne).

Jesteś zainteresowany(a)? Zadzwoń lub wyślij CV wraz ze zdjęciem na nasz adres e-mail.

Zrzeszamy najlepszych ekspertów w dziedzinie

Druku & Reklamy

Sprawdź naszą ofertę